Megatrade Workplace Challange​

Програма для студентів

Відгуки за весь час

Сергій Бутирін, продакт-менеджер відділу ПЗ

Про роботу я задумався на останньому курсі – почав дивитися вакансії, ходив на співбесіди. Мені потрібний був досвід роботи. Взаємодія з колективом, з начальством, виконання своїх обов’язків, у принципі, як виглядає сам робочий процес. Також для мене було важливо, щоб діставатися роботи було зручно і, звичайно ж, заробітна плата.

Мені багато дзвонили з пропозиціями йти у кол-центр чи продавцем, але я не хотів бути ані тим, ані іншим. Моя мета була працювати у сфері ІТ. Я відправив резюме до Мегатрейду. Зі мною зв’язалися і запропонували прийти на співбесіду. Спочатку я поспілкувався з HR: розповіли про компанію, чим займаються, які обов’язки мені можуть доручити. Запитували про освіту та знання. Запропонували зробити невелике завдання. Я зробив його. Після цього спілкувався з директором розвитку, де презентував йому виконане завдання. І мене прийняли.

У Мегатрейд запропонували умови, які мені сподобались. Досвід робочого процесу, набір обов’язків, заробітна плата, зручний маршрут — на підставі цього я вирішив працювати в Мегатрейд. Я пройшов тут стажування та навчання. Працюю вже понад півтора року. Вважаю, що вибір зробив правильно.

старт кар’єри

Сергій Бутирін

Посада

Продакт-менеджер відділу ПЗ

в мегатрейд

2021-дотепер

ВИШ

НАУ, спеціальність «Системне програмування»

Вікторія Купіна, продакт-менеджер відділу СЗД

Пропрацювавши вже понад два роки, можу із впевненістю сказати, що Мегатрейд — потужний майданчик для старту кар’єри в ІТ. Дистриб’юція — це багатогранна сфера. За короткий час мені вдалось опанувати і методи та принципи роботи з іноземними виробниками ІТ рішень, і встигнути підтягнути свої Hard та Soft Skills для роботи з постачальниками й партнерами, але найголовніше — я змогла дізнатись про специфіку ведення бізнесу в Україні, і продовжую щодня зростати як спеціаліст.

Якщо ти вже засидівся на нудних лекціях, а лабораторні роботи більше нагадують «переливання із пустого в порожнє» — Мегатрейд може стати твоєю точкою старту, або навіть компанією всього життя. Дружній колектив, можливість розвиватись і навчатись, все це — Мегатрейд.

старт кар’єри

Вікторія Купіна

Посада

Продакт-менеджер відділу систем збереження даних (СЗД)

в мегатрейд

2020-дотепер

ВИШ

випускниця КНТЕУ 2023 року за спеціальністю «Інженерія ПЗ»

Сергій Сопов, спеціаліст з продажу

Мегатрейд — чудове місце роботи! Працюючи тут із 2021 року, можу відзначити приємну атмосферу в колективі. Гнучкий графік дає мені змогу навчатися без проблем у ВНЗ. Робота допомагає мені зростати як професіоналу, я відчуваю задоволення від підкорених вершин. Факультет інформаційних технологій КНУ дав мені знання, а в Мегатрейд я застосовую їх на практиці.  Зараз я опікуюся продажами та став повною мірою розуміти цей процес. До моїх обов’язків входить робота з клієнтом, вивчення ринку та допомога клієнту в отриманні бажаного. Компанія розкрила мій потенціал у роботі з людьми та мої технічні знання разом!

старт кар’єри

Сергій Сопов

Посада

Фахівець із продажу

в мегатрейд

2021-дотепер

ВИШ

студент 4 курсу КНУ ім. Т. Шевченка,
ф-т інформаційних технологій

Андрій Лавренко, спеціаліст з мережного обладнання

Вирішив спробувати цю програму восени 2018 року. Дізнався про неї у своєму університеті.

З чималого списку «напрямів» (активне мережне обладнання, системи зберігання даних, програмне забезпечення, сервісний центр…) обрав для себе напрямок pre-sale інженера з активного мережного обладнання Cisco.

Сподобалося, що можу застосовувати університетські знання й отримувати нові через курси і безплатні вебінари самого вендора; можливість проявити себе і «прокачати» свої навички спілкування з людьми.

У компанії сподобався дружний колектив і (як для мене найважливіше) можливість без проблем закінчити навчання.

старт кар’єри

Андрій Лавренко

Посада

Продакт-менеджер відділу мережного обладнання

в мегатрейд

2018-дотепер

ВИШ

Державний університет телекомунікацій, ф-т телекомунікацій, спеціальність «Радіотехніка»

Догори