Megatrade Workplace Challange​

Програма для студентів

Сергій Бутирін, продакт-менеджер відділу ПЗ

Про роботу я задумався на останньому курсі – почав дивитися вакансії, ходив на співбесіди. Мені потрібний був досвід роботи. Взаємодія з колективом, з начальством, виконання своїх обов’язків, у принципі, як виглядає сам робочий процес. Також для мене було важливо, щоб діставатися роботи було зручно і, звичайно ж, заробітна плата.

Мені багато дзвонили з пропозиціями йти у кол-центр чи продавцем, але я не хотів бути ані тим, ані іншим. Моя мета була працювати у сфері ІТ. Я відправив резюме до Мегатрейду. Зі мною зв’язалися і запропонували прийти на співбесіду. Спочатку я поспілкувався з HR: розповіли про компанію, чим займаються, які обов’язки мені можуть доручити. Запитували про освіту та знання. Запропонували зробити невелике завдання. Я зробив його. Після цього спілкувався з директором розвитку, де презентував йому виконане завдання. І мене прийняли.

У Мегатрейд запропонували умови, які мені сподобались. Досвід робочого процесу, набір обов’язків, заробітна плата, зручний маршрут — на підставі цього я вирішив працювати в Мегатрейд. Я пройшов тут стажування та навчання. Працюю вже понад півтора року. Вважаю, що вибір зробив правильно.

старт кар’єри

Сергій Бутирін

Посада

Продакт-менеджер відділу ПЗ

в мегатрейд

2021-дотепер

ВИШ

НАУ, спеціальність «Системне програмування»

Сергій Бутирін, продакт-менеджер відділу ПЗ
Догори